Akademicki Zespół Szkół - Akademicki Zespół Szkół

Organizacja nauczania

1. Szkoła pracuje pięć dni w tygodniu.
  2. Uczniowie mogą korzystać z biblioteki uczelnianej, a także z baru uczelnianego.
  3. Długość i terminy ferii i wakacji są zgodne z Kalendarzem Roku Szkolnego MEN.
  4. Organizujemy wycieczki dydaktyczne do kin, teatrów, muzeów, na wystawy oraz warsztaty naukowo-dydaktyczne. Współpracujemy m.in. z Teatrem Narodowym, Muzeum Narodowym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Domem Spotkań z Historią i Instytutem Języka Polskiego UW, Politechniką Warszawską, CN Kopernik i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.
  5. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w grze giełdowej oraz innych formach aktywizacji ekonomicznej.

Praca Sekretariatu szkoły w okresie wakacyjnym
w dniach 02.07 - 19.07 poniedziałek-czwartek Sekretariat czynny w godz. 8.30-13.00
w dniach 20.07 - 17.08 SEKRETARIAT NIECZYNNY
w dniach 20.08 - 31.08 poniedziałek- czwartek Sekretariat czynny w godz. 8.30-13.00