Akademicki Zespół Szkół - Akademicki Zespół Szkół

Organizacja nauczania

1. Szkoła pracuje pięć dni w tygodniu.
  2. Uczniowie mogą korzystać z biblioteki uczelnianej, a także z baru uczelnianego.
  3. Długość i terminy ferii i wakacji są zgodne z Kalendarzem Roku Szkolnego MEN.
  4. Organizujemy wycieczki dydaktyczne do kin, teatrów, muzeów, na wystawy oraz warsztaty naukowo-dydaktyczne. Współpracujemy m.in. z Teatrem Narodowym, Muzeum Narodowym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Domem Spotkań z Historią i Instytutem Języka Polskiego UW, Politechniką Warszawską, CN Kopernik i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.
  5. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w grze giełdowej oraz innych formach aktywizacji ekonomicznej.

Szanowni Państwo,
W poniedziałek 23 kwietnia następuje zmiana planu lekcji, w związku z wyjściem uczniów do British Council [wychodzą ci, którzy zadeklarowali chęć i wpłacili wymaganą kwotę].
W tym dniu odbęda sie 3 bloki zajęć.
Basen zostaje odwołany.
Plan lekcji 23/04/2018